wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » grille
Kontakt

grille

W miejscach gdzie ludzie spotykają się by wypocząć najlepszymi elementami architektury Miejskiej małej jakie mogą tam spotkać są zdecydowanie grille Betonowe. Te elementy dzięki swoim unikalnym cechom pozwalają ludziom na spędzanie czasu na łonie przyrody, w sposób który jest zarówno miły jak i wygodny.

Dodatkowe opcje przeglądania
Grill betonowy GB002

Grill betonowy GB002

9 704,70 zł brutto7 890,00 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Grill betonowy GB003

Grill betonowy GB003

4 421,85 zł brutto3 595,00 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Grill betonowy GB001

Grill betonowy GB001

4 852,35 zł brutto3 945,00 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka

  • Wprowadzenie elementów miejskich do przestrzeni zielonych
Betonowe wykończenie produktu w dzisiejszych czasach nie musi oznaczać nudnego szarego koloru. Stosowane przez nas w produkcji technologie, umożliwiają nie tylko zmianę faktury produktu, na gładką, porowatą lub usypaną kamykami, ale także jego koloru poprzez odpowiednie barwienie. Dzięki tak wielu możliwością, Betonowe grille mogą być wykonane w sposób pasujący do każdej przestrzeni i cieszący niejedno oko.
  • Grillowanie to nasz sport narodowy
Mało jest takich czynności, które cieszą Polaka latem bardziej niż grillowanie. Czas spędzony z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi podczas grillowania to zarówno przyjemne pogawędki jak i pożywny posiłek. Nasze Betonowe grille doskonale sprawdzają się w strefach stworzonych z myślą właśnie o takim spędzaniu czasu. Leżaki i hamaki, umożliwiają także jakże zasłużony odpoczynek po godzinach spędzonych nad paleniskiem grilla.
  • Zieleń przyjazna ludziom
W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno wspomniane wcześniej grille ale także leżaki i hamaki, ławki i kosze, które też powinny znaleźć się w strefach wypoczynkowych, w których odpadki na pewno się pojawią, a zostawianie ich na ziemi nie przystoi kulturalnym grupom.
  • Odporny materiał
Beton z którego wykonywane są nasze grille to najwyższej jakości materiał, umożliwiający tym produktom przetrwanie w nienaruszonym stanie nawet najmroźniejsze zimy i najgorętsze lata. Jest również łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu w estetycznym, schludnym stanie. Przy tym ,tak jak wspominaliśmy wcześniej dzięki odpowiedniej technologii produkcji może być naprawdę przejmujący wizualnie.

 
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu