wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie
Kontakt

O firmie

Eko-arkady.pl jest ogólnopolskim dostawcą i producentem urządzeń komunalnych i elementów małej architektury. Gwarantujemy Państwu produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. W ofercie znajdą Państwo przede wszystkim kosze, pojemniki i sprzęt do utrzymania czystości oraz dla przyjaznego środowisku gospodarowania odpadami, ławki do parku oraz ogrodu, stojaki rowerowe, donice, słupki i inne urządzenia wspierające prawidłowe funkcjonowanie i estetykę naszego otoczenia.

Ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców, w tym tak znaczących jak urzędy komunalne miast i gmin, duże instytucje publiczne, samorządy osiedlowe oraz szereg innych, mniejszych włączając do nich darzoną przez nas równym szacunkiem grupę klientów indywidualnych. Ofertę cenową Eko-arkady.pl pozyskacie państwo wysyłając nam swoje zapytanie spod strony oznaczonej cennik. Celem poznania szczegółów oferty oraz warunków realizacji zamówień zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego. Zakres naszej działalności znacznie wykracza poza wykazane ofertą urządzenia dlatego jesteśmy przygotowani także do realizacji zamówień o charakterze indywidualnym lub szczególnie złożonych i wymagających doraźnego uzupełnienia o produkty niestandardowe.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu