wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » zgniatarki puszek i butelek
Kontakt

zgniatarki puszek i butelek

Zgniatarki butelek PET i zgniatarki puszek sprawiają, że segregacja śmieci jest bardziej efektywna przez lepsze zarządzanie dostępnym miejscem. Plastikowe butelki oraz aluminiowe puszki po opróżnieniu są bardzo lekkie, jednak dalej potrafią zajmować dużo miejsca. Dobrym pomysłem jest wcześniej je zgnieść, aby segregacja śmieci była bardziej efektywna. Oferujemy wygodne i proste w obsłudze zgniatarki do butelek i puszek, które ułatwią tego typu codzienne czynności. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą pojemników do segregacji śmieci, które mogą okazać się bardzo przydatne dla osób korzystających ze zgniatarek. Od niedawna w naszej ofercie znajduje również się zgniatarka śmieci mogąc posłużyć zarówno do odpadów komunalnych jak i do segregacji śmieci przy konkretnym typie odpadów. Zgniatarka odpadów zmniejsza ilość śmieci nawet pięciokrotnie.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

  • Zgniatarki w dogodnym miejscu

Oferujemy zarówno zgniatarki butelek stojące, jak i takie które można przymocować do pionowych powierzchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwość sprasowania puszki, czy butelki jest zawsze na wyciągnięcie ręki, a obowiązek segregowania odpadów i ich odpowiedniej utylizacji o tyle wygodniejszy. Dźwignia do prasowania butelek w przypadku zgniatarki wiszącej jest bezpieczna w użyciu i nie powinna sprawić problemu w obsłudze naprawdę nikomu. Taka łatwość w użyciu i dostępie do zgniatarki, nie pozostawia żadnego pole do zaniechania segregacji i utylizacji puszek i butelek. To bardzo istotne, gdyż tego typu odpady niesprasowane zajmują znacznie więcej cennego miejsca.
  • Co można zgnieść za pomocą zgniatarki do butelek?
Kupując zgniatarkę, będziesz mógł używać jej nie tylko do zgniatania butelek, ale także puszek i kartonów po napojach. Znasz już główne zalety tego urządzenia – przyszedł więc czas na poznanie bliższych szczegółów. Jak działa zgniatarka do butelek w starciu z różnymi rodzajami odpadów?
  1. Butelki
Zgniatacz do butelek sprawdzi się do zgniatania butelek plastikowych o pojemnościach od 0,3 l do 2-2,5 l. Przed włożeniem butelki do prasy należy ją odkręcić. Ze zgniecionej w ten sposób butelki zostaje plastikowy krążek o niewielkiej objętości.
  1. Puszki
Zgniatarka do puszek nadaje się do prasowania większości puszek aluminiowych o pojemności od 0,3 l do 0,5 l. W większości zgniatarek można zgniatać puszki o standardowych wymiarach, jak i te węższe.

 
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu